Dünyayı Birde Sosyal Keşif Uygulaması WeGold ile Görmeye Ne Dersiniz?

Dünyanın İlk Seyahat Blockchain Projesi WEGOLD!

         wegold ICO ile ilgili görsel sonucu      

 

Teknolojinin özellikle sanal alanında, kripto para birimleri ve blok zinciri konusunda sürekli yenilikler görüyoruz. Her iş alanının içerisinde gittikçe büyüyen bir teknoloji olan Blockchain için, Wegold yeni bir alt yapı sunuyor. Son dönemde yayınlanan raporlarda, Kripto para piyasası üzerinde ve pazarda büyük bir artış öngörüsü var. Hal böyle olunca, 2024 senesine kadar tahmini hacmin 20 milyar dolar olması yönünde beklentiler ve düşünceler var. İşlerin ve internetin yapısal olarak geleceğini belirleyen bu teknoloji için, umut verici olan pek çok alt yapı var. Kripto para biriminin yükselişi ile ilgili merak edilen pek çok seçenek var. Blockchain büyüdükçe, teknoloji ile işleyen pek çok sektör için de bir alternatif oluşturmaya başladı diyebiliriz. En azından sektörel olarak önlerini açtı diyebiliriz. Blockchain yeniliğinin ve büyümesinin önünde önemli bir yere sahip olan Wegold, firma bazında da büyük yeniliklere sahip diyebiliriz.

Wegold Nedir?

                Seyahat konusunda blok zincirine dayalı bir platform olan wegold, yeni seyahat fikirleri ile yeni aktiviteler keşfedilmesini sağlıyor. Wegold ile yeni seyahat içerikleri oluşturmuş, birçok farklı etkinliğe katılmış ve her içerik için de ödüllendirilme şansı yakalamış olabilirsiniz. Platformu bir topluluk olarak düşünebilirsiniz. Bu topluluk üzerinde tecrübeli insanların deneyimlerini aktaranları ve gerekli paylaşımları yapanları sistem ödüllendiriyor. Bu ödüllendirme de semboller tarafından organize ediliyor. Token ekosistemi ile ilerleyen bu platform için, seyahat deneyimi ödemesi yapılabiliyor. İşlemleri yaparken şeffaflık ve güven konusunda, halka açık olan bir blockchain ağında saklanmış oluyor. Bu da hem güvenli bir ödeme seçimi, hem de sürekli artı değer yaratan bir token sistemi yaratmış oluyor. Bu platform ile hem seyahat eden, hem de seyahat edene rehberlik ederek yardımcı olan kazanıyor. Bilinmeyen yerlere seyahatler çok heyecanlı olabilir ancak özellikle gezmek için gittiğini bir yerde, görülmesi gerekenler, yapılması gerekenler ve nerede ne yenir sorunu sıklıkla karşımıza çıkar. İnternet dünyasında bunlara cevap olan çok fazla paylaşım var evet ancak birçok bilginin doğruluğu şüpheli ve göreceli. Bir ödüllendirme sistemine sahip olan WEGOLD platformu bu anlamda farklı olacaktır. Çünkü bu sistem referans-ödül ve başarı sistemleriyle alakalı olduğu için deneyimlerini paylaşanlar kesinlikle doğruyu yapmayı deneyecektir.

Wegold ve seyahat yapısı

                Wegold ve seyahat yapısı ile ilgili olarak karşımıza çıkarılan her türlü noktayı, kendi içinde yenilenen bir düzen ve blok mantığı ile ilerleyen Wegold ile sunuyoruz. Sitemiz üzerinde daha detaylı ve daha çok analiz kapsamlı çalışmaların olduğunu söyleyebiliriz. Sizinle ilgili olarak büyüyen, size dair kaçırılmayacak pek çok yapıyı tek bir tıklama ile ortaya çıkarabilir ve kendi beklentinize göre ilerletmeye başlayabilirsiniz. Yapısal çözümler, beklentiler ve ihtiyaçlara yönelik her türlü fırsat için, daha fazla zaman kaybetmeyin ve güzel olan her türlü incelemeyi takip edin.

Wegogo ve Fuar ile Paylaşımı Ekosistemi

                Bu sistem üzerindeki en büyük slogan, herkesin ödüllendirildiği bir platform olması oluyor. Bu sistemin kullanımında, ekosistem ve süreç şöyle işliyor.

  • Sadece seyahat odaklı bir başlangıç yapılıyor,
  • Yeni seyahat alanları için faaliyetleri keşfetmek adına bir zincir yaratılıyor,
  • İçerik oluşturma konusunda ve paylaşma konusunda bir farklılık,
  • Miras ve kültür turizmine büyük katkı sağlamak ve bu sayede ilerleyişin de önünü açmak,
  • Çevre dostu olması ve seyahatleri desteklemesi
  • Topluluk olarak büyümesi ve sürekli genişlemesi şeklinde anlatabiliriz.

Wegold platformuna ait görsellerde bu şekilde;

Wegogo, WeChat Destekli Süper App-in-App Uygulaması Sunuyor

                Wegogo bir sosyal seyahat uygulaması olarak sunuluyor. Şu anda WeChat üzerinden sunulan ve yalnızca İos olarak sunulan bir uygulama diyebiliriz. Seyahat platformu konusunda aktif çalışmalar sunan Wechat Wegogo uygulaması, yakında Android piyasasında da yer almış olacak. Android mağaza üzerinde rahatlıkla görebilir ve indirerek sizde deneyimleyebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde Wegold ile ilgili olarak bütün seyahat gezginlerine ve paylaşımlarına ulaşabiliyorsunuz. Gezginlerin doğrudan birbirleri ile etkileşime girmesi ve arzu dolu bir şeklide iletişimde olması adına, pek çok rezervasyonu uygulama üzerinden gerçekleştirebilmesi büyük artı sağlayacaktır. Beta olarak, 2017 aralık itibarıyla 5000 ve üzeri işlem gerçekleştirdiği için, yavaş yavaş yapısal gelişmeler ile büyümeye devam ediyor.

Wegold Token ve Token Dağılımı

Online seyahat acentelerinin (OTA’lar olarak biliniyor), işlerindeki yükü daha da azaltacak olan bu sistem, gerçek anlamda yerel bir otantik alt yapı sunuyor. Kültürlü ve kaliteli seyahatin yoğun taleplerini kendi içinde değerlendiren Wegold, güçlü token dağılım ile de gücünü ön plana çıkarmaya devam ediyor. Temmuz 2018 tarihine kadar 3.4 milyar WGD tokeninin tamamını tüketmeyi planlayan sistem, kaydınızı ortalama 3 gün süresi ile işleme koyuyor. Büyük bonuslar, büyük kazançlar için erken kaydolmak size da daha yüksek seçenekler kazandıracaktır. Bu tarz platformların gelişimi ve başarı şansı aldıkları yatırımlar ile doğrudan ilişkilidir. Bu nedenle yatırım durumunu izleyerek de fikir sahibi olabiliriz. Blockchain ile birçok sektörde muazzam gelişmeler yaşanıyor. Kısmen seyahat ve turizm sektörü içinde yaşanan gelişmelerde önemli bir proje olduğunu düşündüğüm WeGold platformunu sizlere aktarmaya çalıştım. Gelişimine inandığım bu platform hakkında farklı konuları ele alarak bir yazı daha yazmayı planlıyorum. Onu da internet sayfamı takip ederek okuyabilirsiniz.

 

Wegold ile ilgili olarak token dağılım yapısına göz atacak olursak, kendi içinde yenilenen ve değişen bir dağılımdan bahsedebiliriz. Aşağıda yer alan görsele bakalım öncelikle.

28 Temmuz 2018 tarihine kadar bir 88 milyon dolarlık yatırım hedefine sahip olan ICO, 3.4 milyar WGD tokeni tükenene kadar çalışmalarını sürdürüyor. Bu yüzden token almak isteyenlerin kayıt sürecine bir an önce başlaması öneriliyor. Bonus fırsatları bitmeden önce hızlı olmanızda fayda var. Erken kaydolmak ve büyük bonusları yakalamak için geç kalmayın. Arkasında büyük bir ekibe sahip olan WGD, geniş kitlelere erişmek için çalışmalarını oldukça hızlı bir şekilde sürdürüyor. WeGoGo’nun kurucu ortağı ve COO’su Richard Tan, Dell ve Lexmark gibi ev isimleri gibi dünya çapındaki Tech şirketlerinde deneyim sahibi bir Bölgesel İş Geliştirme lideridir. Ürün pazarlamanın öncülüğüne ek olarak, Tan, teknoloji ve BT endüstrisindeki kapsamlı Asya çapındaki deneyimi ile WeGoGo için çoklu iş ortaklıkları yürütüyor. Bu yüzden farklı ve ayrıntılı, yenilikçi ve güncel bir ilerleme ile ön plana çıkarılan her türlü noktayı takip etmeniz yeterli oluyor.

 

Gelişmelerle ilgili bu başlık altından sizleri bilgilendirmeye devam edeceğim. Yatırım seçeneklerinizle ilgili yaptığım bu yorumlar kendi bakış açımdan ve araştırmalardan elde ettiğim verilere dayanır. Yatırım yapma kararı vermeden önce, kendi araştırmanızı yapmanız ve kararınızı ona göre vermeniz gerekir.

 

Şimdilik hoşçakalın…

 

Projenin Websitesi          : https://www.wegold.io

Projenin Twitter Adresi : https://twitter.com/WeGoldToken

 

KureCoin projesi de birçok platform gibi güvenilir bir bounty platformu olan Bountyhive.io’yu tercih etti. Bountyhive platformuna sizde BURADAN üye olabilir ve sizler de bounty kazancı sağlayabilirsiniz.

 

Bu yazı vycl tarafından yazılmıştır ve tüm hakları tarafıma aittir. İzinsiz kullanımı yasaktır.

0 Paylaşımlar

2867total visits,1visits today

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir