Sobit.one Büyüyor, Gelişimine Tanık Olun.

Sizlere daha önce Sobit.one’dan bahseden bir yazı yazmıştım (Buradan ulaşabilirsiniz). Sobit, kendine ait kripto parası olan bir kripto para borsası. Ve bu borsalar içerisinde farklı bir yönteme sahip. Token satışını kendi ICO’sunu, kendi platformundan yaparak işe başladı. İlk yazıyı yazdığımda henüz gelişim aşamasındaydı ve çok fazla bir gelişme yoktu. Tabi ki ben platformu takip etmeye devam ediyorum ve sizlere şu anda bir kaç gelişmeden bahsetmek istiyorum.

Biliyorsunuz ki, kripto para borsaları için bir takım şeyler önemlidir. Başta güvenlik gelir ardından kullanıcıya hitap eden kullanıcı ara yüzü, kolaylık, hız ve listelenen coin sayısı. Piyasa da bir çok kripto para borsası var. Piyasaya uzun zaman önce girmelerine rağmen sadece bir kaç coin/token listeleyebiliyorlar. Sobit bu olayı çabuk aşanlardan. Sobit platformunun iki ayrı listeleme programı mevcut. Birisi normal bildiğimiz alım satım platformu. Burada sürecini tamamlamış diğer borsalarda gördüğünüz kripto paraların alım satım işlemleri yapılıyor. Diğeri de inovasyon marketi yani proje geliştirme bölümü. Burada token satışı devam eden büyük projeleri satışını arttırmak amaçlı token ticareti yapılıyor.

Dediğim gibi listeleme önemli. Ben ilk Sobit yazısını yazdığımda, platform üzerinde sadece SBT, BTC ve ETH ticareti vardı. Ve açıkçası pek bir hareket yoktu. Bir aydan uzun bir süre önceydi bu. Şimdi ise 5 adet coin listelenen platformda 3 adet te ICO süreci devam eden tokenlerin satışı işlemi var. NEO, ZIL, HOT, ELF ve TKY gibi kendini ispatlamış güçlü kripto paraları listesine eklemeyi başardı Sobit takımı. Ve açıkcası sıklıkla yeni listelemeler gelmeye başladı. Platform yavaş yavaş canlanıyor. Inovasyon marketinde, yani ICO satışın da ise  ETPP, nDEX, CARX ve EMRC projeleri listeleniyor. Ana marketteki kripto paraları zaten bildiğinizi tahmin ediyorum. Inovasyon marketinde de çok iyi 4 proje var. Özellikle nDEX hard cap yapmaya çok yakın ve gelecek vaat eden bir proje. Platforma aşağıda verdiğim linkten üye olarak sık sık düzenlenen airdroplara ve etkinliklere katılarak sizde bir miktar ödül kazanabilrsiniz.

https://sobit.one/#/index?i=mkVT1q0

 

Sizlere son olarak aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ediyorum. Sobit platformu hakkında bir takım ekstra bilgileri bulmanız mümkün.

Sobit ve gelişmelerini yakından takip ediyorum. Sizlerde benim referansımı kullanarak üye olmak isterseniz alttaki linki kullanabilirsiniz.

 

 

Proje Websitesi                   : https://sobit.one

Proje Whitepaper Adresi : https://resource.sobit.one/assets/whitepaper/whitePaper_EN.pdf

Proje Twitter Adresi          : https://twitter.com/sobitone

0 Paylaşımlar

5733total visits.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir