Qurrex Kripto Para Borsalarına Rekabet İçin Geliyor…

Qurrex Projesi Nedir? Yatırımlar Nasıl Yapılır?

Qurrex projesi, hibrit bir borsa olarak karşımıza çıkmaktadır. Geleceğin Borsası diye tabir edilen Qurrex hakkında sizlere bu yazımızda her türlü bilgiyi aktarmaya çalışacağız. Öncelikle olarak şunu bilmek gerekir ki geleneksel borsaların ve endüstriyel yapısında merkezi olmayan bir sistemden alarak bütünleştiren çok daha farklı bir kripto para birimi olarak değişim platformu olarak sunulmaktadır. Blockchain teknolojisi ile desteklenmekte güvenilir ve bir o kadar da hızlı şekilde sizlere yüksek kapasitede hizmet vermeyi amaçlamayı planlamaktadır.

 

Bu bakış açısı ile ön plana çıkmakta olan Qurrex, piyasada gerçek bir işlemcilik tecrübesine sahip, profesyonel bir ekip olmadığı için kurulduğunu açıklamış ve Kripto para borsasında da mevcut ve müstakbel birçok kıyas oyuncularına stratejilerini düzenlediğini ve işletmeden tüketiciye piyasa ortamını değiştirmek için kurulmuş olduklarını net bir şekilde açıklamış bulunmaktadır. İki üç ay gibi kısa bir sürede borsa kurup kısa yoldan para kazanmak hayallerini kurmaya başlayanların önüne geçeceğini açıklamış olan firma hakkında da bilgi vermeye çalışalım.

Qurrex Projesi Nasıl Başladı?

 

 

Rus kökenli Avrupa yatırımcılar ilk olarak Kripto para piyasasının hızlı bir şekilde gelişmesi ile çeşitli yatırım araçları ararlar birçok partner ile görüşen ve iş ortaklıkları yapabileceklerini düşünen kişiler bir araya gelirler. Amerika’dan ve Avrupa Birliği’nden çeşit çeşitli kurumsal fonlar hakkınd

 

a bilgiler alarak kripto para fonunun kurulması üzerinde çalışmalara başlarlar. Burada aslında Baykalov ismi karşımıza çıkmaktadır.

 

Bitcoin fiyatı tüm direnç seviyelerini hızlı bir şekilde aşmış ve sürekli olarak yükselmeye devam etmiştir. Genel olarak baktığımızda kripto para piyasaları aslında dünyanın henüz daha yüzde 5’i ile 10’u arasında ki insanlar tarafından yatırım aracı olarak kullanılmaktadır. Yani hala geleceği olan bir sistem olarak bilinmektedir. İnsanlar özellikle bu tip kripto para piyasasında yatırımlar yaparken akıllarında ki en büyük soru işareti kripto paranın sonunun geldiği diyor. Oysa ki burada Qurrex projesi ile sizlere sunulmuş olan hibrit borsa sayesinde bir kez daha aslında aktif katılımcıların daha da artabileceği hatta artarak daha büyük bir yatırım olanağının sunabileceği de net bir şekilde ortaya çıkmaktadır.

 

Qurrex Projesi Faydaları Nelerdir?

 

Elbette ki bazı tespitlerde bulunulması özellikle kurulum aşamasında çok büyük önem arz etmiştir. Piyasada birçok kripto para karşımıza çıkmaktadır. Blackchain denilen sistemde sizlere sunulmaktadır. Coinlerden tokenlere veya dağıtımda defterden bağımsız olarak merkezi platforma kadar birçok standart sunulmaktadır. Ancak bunların tam hakimiyeti net bir şekilde sağlanmakta değildir. Bu yüzden de rağbet gören bu piyasanın doğru bir platformda yürümesi adına kripto para piyasasında da Qurrex projesi girmiş bulunmaktadır. Piyasada faaliyet gösteren bütün kripto para borsaları ile birlikte güvenlik şeffaflık performans ve itibari para geçidiği gibi birçok problemlerle boğuşan kullanıcıların bu proje sayesinde büyük bir potansiyele sahip hız güven ve şeffaflık özelliklerini vadeden bir sistemin içerisine girmiş olduğunu görüyoruz.

 

Finansal piyasanın kurumsal oyuncuları da Qurrex projesi açısından gerçekten de büyük bir önem taşıyor. Yüz milyonlarca müşteriye ve trilyonlarca dolar desteğe sahip olan bu sistemler sayesinde kripto para piyasasında şeffaflığın olmayışının da önüne geçildiğini açık bir dille dile getiriyorlar. Öte yandan şunu da bilmek gerekir ki özellikle finansal kuruluşlar ve bankalar kripto paralara her gün daha fazla ilgi duymaya başlıyor ve daha büyük bir yatırımcı kitlesinin bu sistemler üzerinden paraya bağlantılı projeleri yatırım yaptıkları biliniyor. Birçok banka uzmanına göre artık 2018 yılından sonra özellikle bu tip kripto para fonlarında yatırılan miktar bir önceki yıla göre yüzde 1500’lük bir artış göstererek karşımıza çıkacak.

Bu ortamda kripto para yatırımları çok büyük öneme sahip. Bitcoin ve altcoinler için her zaman volatilitenin fazla olduğundan bahsedilir. Daha stabil ve güvenilir veriler elde etmek için Qurrex gibi fikirlerle ortaya çıkan platformlara ihtiyacımız var. Daha önceki yazımda sizlere Qurrex platformu ile ilgili bir takım bilgiler vermiştim. O yazıma “buradan” ulaşabilirsiniz. Token satışı devam eden platform için artık son iki haftaya giriliyor. Fırsatı kaçırmak istemeyenler için Qurrex internet sayfasını ziyaret etmenizi öneririm.

 

Qurrex Websitesi : https://qurrex.com/

Qurrex Twitter Adresi: https://twitter.com/qurrex

Qurrex Facebook Adresi: https://www.facebook.com/qurrex/

 

Bu yazı vycl tarafından yazılmıştır ve tüm hakları tarafıma aittir. İzinsiz kullanımı yasaktır.

 

0 Paylaşımlar

2693total visits,1visits today

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir