Qurrex: İlk Hibrit Kripto Para Marketi

Qurrex : İlk Hibrit Kripto Para Marketi

 

Qurrex projesi ile ilgili olarak gerekli bilgileri vermeden önce aslında öncelikli olarak bilinmesi gereken kripto para sistemidir. Bilindiği gibi son yıllarda hızlı bir şekilde artış göstermekte ve yatırımcıların da gözdesi haline gelmiş durumdadır. Bu anlamda sizler de tercihlerinizi bu sistemden yana kullanabilirsiniz. Bilindiği üzere son yıllarda ön plana çıkarken aynı zamanda da insanların özel bir ilgisi bu sistem üzerine yoğunlaşmış bulunmaktadır. Kripto para sistemi birçok borsa üzerinden takip edilmekte ve tahmini olarak önümüzdeki yıl için yüzde 1500 artış öngörülmektedir. Bende bu yazımda Qurrex platformuna ait proje ile ilgili olarak gerekli bilgileri vermeden önce kripto paranın ilerleyişi ve gelişimi hakkında sizlere genel anlamda bilgi vermek istedim.

 

Qurrex Projesi

 

Qurrex projesindeki amaç, hibrit teknolojisi yardımıyla yatırımcıların işlemlerini eskisinden daha hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilmesi için Blockchain tabanlı merkezsiz zincir platformu oluşturmaktır. Kripto para piyasasına bakıldığı zaman yatırımcıların en büyük problemleri arasında güvenli ve hızlı değişim süresinin imkansızlığı yer almaktadır. Bu sorunlar yüzünden yatırımcılar çeşitli zorluklarla karşı karşıya kalmaktadır. Çoğu yatırımcının sektörden ayrılma noktasına geldiğini düşünürsek, sorunun ne kadar büyük ve önemli olduğunu anlayabiliriz. Ayrıca kripto para değişim platformları alışılmış değişim yöntemlerine bağlı kaldıkları ve düzenlerini bozmak istemedikleri için yatırımcıların işi daha da zorlaşmaktadır. Bu değişim süreci git gide yatırımcıların aleyhine dönmektedir. Gösterilen problemlerin hal olması için Qurrex projesi çok uygun bir seçim olmaktadır. Piyasaya adım atmak isteyen Qurrex, oluşturduğu projenin mantığı ve amacıyla da çoğu kişinin ilgisini çekmektedir.

Qurrex’in oluşturduğu projesiyle hibrit teknolojisi kripto parayla entegre bir sistem oluşturarak merkezi olmayan değişim platformu oluşturulması hedeflenmektedir. Bu platformla birlikte sadece bilinen kripto paraların değil, mini kripto değişim platformlarının bile likiditesini sağlamakla daha önce eşi benzeri görülmeyen platform oluşturmak şirketin hedefleri arasında yer almaktadır.

Ayrıca yatırımcıların işlemlerini daha hızlı ve güvenilir hale getirilmesi planlanan Qurrex sektöre girerek yeni bir çağın başlangıcını getirmeye hazırlanmaktadır. Projenin amaçları arasında piyasadaki faaliyetleri büyük oranda arttırarak sektörün canlanmasını sağlayacaktır. Kısaca özetlemek gerekirse, projenin amacı yüksek seviyeli güvenliği olan hibrit teknolojisiyle birlikte eski değişim platformlarının dezavantajlarından kurtulmanızı sağlamaktır.

 

 

Qurrex Projesi Sistemleri Hakkında

 

Qurrex projesi aslında Amerika ve Avrupa’da hızlı bir şekilde yayılım gösteren bu kripto para sistemini de göz önünde bulundurarak Rus kökenli Avrupalı yatırımcıların talebi üzerine kurulmuş olan bir proje olarak karşımıza çıkmaktadır. Tüm aktif katılımcılar kendi egosunu tatmin etmeye ve aynı zamanda da Kripto Para Fonu kurmaya ve bu borsanın kurulması için çalışmaktaydı. Kripto paralarda özellikle lisanslı korumanın olmayışı ve aynı zamanda da yasal bir düzenin iyi bir şekilde işlemesi sebebiyle olumsuzluklar karşımıza çıkabilmektedir. Özellikle Geleceğin Borsası olarak tanımlanan bu hibrit borsa özelliklerini taşıyan Qurrex sayesinde bunların tamamen ortadan kalkması ve aynı zamanda da kripto para sistemlerinin çok daha ileriye taşınm

ası hedeflenmektedir.

 

Proje kuruluşları da tamamen bu sistemler üzerinde çalışmış. Hızlı, güvenilir ve profesyonel bir bakış açısıyla yaklaştıklarını dile getirmişlerdir. Aslında Qurrex projesi ile ilgili olarak firma tarafından yapılan açıklamaların temelinde her zaman için profesyonel bir ekibin yoksunluğundan dolayı güvenilmez bir ortam algısı oluşturulmaktadır. Oysa ki aslında kripto paralar çıktığından beri ciddi anlamda yatırımcının ilgisini çekmiş ve yatırımcısına daha ciddi anlamda paralar kazandırmıştır. Kripto paralarla ilgili olarak Blockchain teknolojisi başlığı altında topladığımız birçok altcoin sayesinde özellikle Bitcoin’den başlayan süreçte birlikte yatırımcısının yüzünü götürmüştür diyebiliriz.

 

Qurrex Projesi Nasıl Değerlendirilir?

 

Bitcoin fiyatının son yıllarda hızlı bir şekilde artmasının da en önemli sebeplerinden bir tanesi budur. Aslında çok kısa süreli yatırımlar yapmak ve borsa sistemi tarzında alım satım yaparak kripto para da bazen sizlere zaman ve para kaybetmemize sebep olabilecektir. Bu yüzden de doğru şekilde tespit yerde bulunmak ve aynı zamanda da gerekli yatırımları yapmak çok büyük önem arz etmektedir. Para temelli aktif olarak işleyen bir şekilde piyasanın içerisinde bulunması aynı zamanda da yatırımcının yüzünü güldürmesin açısından bu tip projeler çok büyük önem arz etmektedir.

Qurrex borsası ile ilgili olarak özellikle likidite ve işlevsellik de birlikte aynı zamanda da güvenlik ve gizlilik tek bir platformda toplamayı başarmış bulunmaktadır. Merkezi not sistemi ile aynı zamanda da var etmiş olduğun şeffaflık görünen Qurrex platformu kurumsal yatırımcılardan da çok kısa sürede büyük ilgi görmeye başlamıştır. Elbette proje anlamda konuşurken bu kurulacak platform ile yatırımcıların güvenliği en üst düzeyde ele alınmış ve aynı zamanda da yüklü yatırımcılarla birlikte küçük yatırımcının dahi girişleri ve işlemleri çok ciddi bir şekilde düşünülmüştür. Finansal piyasanın özellikle kurumsal oyuncuları da göz önünde bulundurulduğunda yüz milyonlarca müşteri ve aynı zamanda da trilyonlarca dolarlık bir desteğe sahip bir sistem ortaya çıkmaktadır.

 

 

Günümüzde al sat sistemi ile kıyasla bu tip para borsaları sayesinde daha iyi bir para kazancı ortaya çıkabilmektedir. Qurrex projesi bu anlamda yatırımcı için büyük bir kazanç fırsatı sunmuş bulunmaktadır. Yatırımcıların da kısa sürede dikkatini çekmeyi başarmış bulunmaktadır.

 

İlk hibrit projeyiz deyimiyle piyasaya girecek olan Qurrex bugüne kadar epey iyi bir yatırım toplamış durumda. ICO süreci son günleri yaklaşan proje hardcap hedefine çok yakın durumda. Birçok aşamayı tamamlamış olan ICO sürecinde şu anda 320 QRX token fiyatı 1ETH olarak belirlenmiş durumda. 22 Haziran sonrası ise 300 QRX, 1 ETH olarak fiyatlanacak. Token satışı 26 Haziran’da tamamen sona erecek. Proje ön satış aşamasında softcap hedefini geçtiği için katılımcıların herhangi bir endişe duymasına gerek olmadığını düşünüyorum.

 

Platformu incelemek isteyen herkesin platformun “internet sayfasını” ziyaret ederek kararını verebilir.

 

 

Qurrex Websitesi : https://qurrex.com/

Qurrex Twitter Adresi: https://twitter.com/qurrex

Qurrex Facebook Adresi: https://www.facebook.com/qurrex/

 

Bu yazı vycl tarafından yazılmıştır ve tüm hakları tarafıma aittir. İzinsiz kullanımı yasaktır.

0 Paylaşımlar

1876total visits,1visits today

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir