KICK Token Büyümeye Devam Ediyor. COBINHOOD’da KICK’i Listeledi!

 

COBINHOOD KICK ICO ile ilgili görsel sonucu

Bugüne kadar pek çok ICO’dan bahsettik. ICO’lar son bir kaç yıldır kripto para dünyasının hem büyümesine, hem de bir takım sıkıntılara yol açıyor. Öncelikle her geçen gün yenisi gelen ICO’lar kafalarda bir soru işareti oluşturmaya başladı. Üstelik SCAM dediğimiz sahte ve dolandırıcılık içerikli ICO’lar haliyle sürüye karıştı. Gün geçmiyordu ki yeni bir SCAM ICO ortaya çıkmasın. Buda kripto dünyası için yeni bir arayışa kapı araladı. Bu kez de arka arkaya ICO içeriklerini konu alan platformlar karşımıza çıkmaya başladı. Özellikle ICO derecelendirme kuruluşlarının para karşılığı iyi notlar verdiği konusunda ortaya çıkan bilgiler mide bulandırmaya başladı! Evet bazı ICO derecelendirme platformları para karşılığı yüksek notlar veriyordu ve bu notlar sonucu yatırım yapan insanlar mağdur oluyordu.

 

Bu nedenle ICO’lar hem kendi reklamlarını yapacak, hemde güvenli olduklarını ispat edecekleri bir yere ihtiyaçları vardı. Burada ortaya KICKICO ortaya çıktı. KICKICO elbette sadece

KİCKİCO ile ilgili görsel sonucu

projenin SCAM olup olmadığı ile ilgilenmiyor. KICKICO, projesini piyasaya sürmek üzere hazırlanan ekiplere bu işte uzman ekiplerce hizmet vermeyi vaat ediyor. Yani kripto para projesi var olan bir kişi KICKICO’ya başvuruyor. KICKICO’da o projenin ön satış, ICO ve ICO sonrası süreçlerini düzenliyor. Bu süreçte baştan sona işlemler üzerine destek veriyor ve ICO sürecinde yapılacak ödemeler için kendi tokeninin kullanılmasını sağlayarak hem ekonomik güvenlik hemde ekonomik avantaj sağlıyor. Yani satın alacağınız bir X tokeni olduğunu varsayalım. KICKICO tarafından fonlama süreci izlenen projelere katılım için KICK token kullanmamız gerekiyor.  Buraya kadar anlattığımız kısım kolay. KICKICO bununla da yetinmiyor. Sadece ICO sürecini yürüten kripto para projelerinde değil, reel projeler içinde start-up hazırlığı ve ödeme kolaylığı sağlayabiliyor. Bir konsere gitmek istediğinizde elinizdeki KICK tokenler ile avantajlı bir fiyat ile bilet satın alma avantajınız olabilir.

 

 

KICKICO projeler için büyük bir şans. Bunu anlamak için websitesini ziyaret etmeniz yeterli. Zaten eğer linki ziyaret ederseniz ilk dikkatinizi çeken üst kısımda yer alan “başarılı kampanyalar” linki olacaktır diye tahmin ediyorum. Orada da göreceğiniz üzere henüz yola çıkalı 1 yıldan az süre geçmesine rağmen çok başarılı işlere imza atmışlar. Neredeyse tüm projelerinin softcap sürecini atladığı ve bir çoğunun çok ciddi yatırımlar aldığını görebilirsiniz. KICK token bu ve bunlar gibi gelecek bir çok projede fonlama için kullanılabilecek. Yani sürekli bir döngü içerisinde token takıma ve oradan piyasaya tekrar çıkarılacak bir sürece sahip. Ayrıca referansların verdiği güvenle birlikte KICK token piyasa içinde kendisine ekonomik değer içeren bir token olacaktır. İşte burada karşımıza bambaşka bir fırsatda çıkıyor.

İlgili resim

Fırsat, KICKICO ve daha önce sizlere bahsettiğim Cobinhood platformu ile birlikte geliyor. Cobinhood borsası bildiğiniz üzere sıfır komisyonla ticaret yapmamıza imkan veren ve gün geçtikçe güçlenen bir platform. Kendine ait bir tokeni de olan borsanın her geçen gün güçlendiğini de belirtmem lazım. Son yazdığım yazının ardından çok uzun süre geçmemesine rağmen Cobinhood 5-6 adet daha kripto para birimini listelemeye başladı. Ve hatta şu an da listelenmek üzere gün sayan paralar da var. Cobinhood platformu benim en sevdiğim platformlardan birisi haline geldi ve aktif bir şekilde kullanmaya başladım. Sizlerde bu platformu ve içerdiklerine aşağıdaki linkler aracılığıyla göz atabilirsiniz. Bu yazımızın ana konusu olan KICK tokeni de kısa bir süre önce listelemeye başlayan Cobinhood borsası, marjin işlemleri için Beta sürümünü de devam ettiriyor. Yakın bir zaman içinde Marjin işlemlerine de başlanacağını tahmin ediyorum. Beta katılımcısı olduğum marjin trading sürecinde, Cobinhood’un başarılı olduğunu düşünüyorum. Gelecekte çok fazla değerlenme potansiyeli olan başta KICK token olmak üzere pek çok kripto parayı barındıran platformu ziyaret edip, basit görevlerle ve ticaret yarışmaları ile kripto para kazanabilirsiniz.

 

 

KICK token ticareti için hem BTC hemde ETH pariteleri ile işlem yapabilirsiniz.

https://cobinhood.com/trade/KICK-ETH

https://cobinhood.com/trade/KICK-BTC

 

Projenin Websitesi                     : https://www.kickico.com/

Projenin Twitter Adresi            : https://twitter.com/KICKICOplatform

Projenin Facebook Adresi        : https://www.facebook.com/kickicoplatform/

Cobinhood Borsası Websitesi  : https://cobinhood.com?referrerId=3813e0b9-3f1f-4a4c-aff1-ff7966d234f3

 

Bu yazı vycl tarafından yazılmıştır ve tüm hakları tarafıma aittir. İzinsiz kullanımı yasaktır.

0 Paylaşımlar

1198total visits.

KICK Token Büyümeye Devam Ediyor. COBINHOOD’da KICK’i Listeledi!” üzerine 2 düşünce

 • Eylül 19, 2018 tarihinde, saat 5:24 pm
  Kalıcı bağlantı

  Yes, change can manifest as a good thing but also scary individuals watching the game.
  The primary reason that holds back people is fear of looking
  foolish or dumb in front of their peers types.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir