DATAEUM ve KÜRESEL VERİ DAYANIŞMASI

 dataeum ile ilgili görsel sonucu

                Bir banka düşünün. Bu banka üzerinde pek çok verinin ve datanın bulunduğu, ihtiyaçlara yönelik olarak veri transferi ve data ulaşımının sağlanabileceği ve yalnızca bu konuda ortaya çıkan bir sistem düşünün. Her bir güçlü ilerlemeyi kendi dengesi ile büyüten ve yenileyen bu sistem, amaç bazında da kalite bazında da bizlere büyük ve etkili bir yenilik sağlamış olacak. Daha rahat, ferah ve verimli bir çalışma mantığına baktığımız zaman, karşımıza teoride karışık ama pratikte oldukça pratik olan seçimler çıkıyor. Dünyanın herhangi bir yerinde yer alan küresel data merkezlerinin, %100’ünü toplamak ve bu dataları da %100 doğruluk ile karşımıza çıkarmak adına bir çalışma sunan bu ICO hizmetleri adına, sizler de kendi beklentinize göre bir seçeneğe ulaşabilir ve yeniliklerin tamamını ortaya çıkarabilirsiniz. Farklılıkların ve güncel çözümlerin üzerinde duran, kaçırılmayacak seçimleri daha da yoğun bir dilde ortaya çıkaracak olan bütün analizler ve data çalışmaları için, sitemizi takip edin ve geleneksel çözümlerin hepsini ön plana çıkarmaya devam edin. Veri bazlı yoğunluklar, data bazlı ilerleyiş ve güncel bir kalite anlayışı ile blockchain çalışmasını birleştiren Dataeum, blok zincirini güçlü bir şekilde ortaya çıkarıyor. Dataeum tanımlarını da detaylı olarak anlatalım.

dataeum ile ilgili görsel sonucu

Yeni nesil data arayışlarında, güncel fırsatların hepsini kendi içinizde yenileyebilir ve değerlendirebilirsiniz. Ama şunu söylemekte fayda var. Dataeum analizi yaparken, asıl dikkat edilmesi gereken noktaya göz atalım isterseniz. İnsanları veri ekosisteminin temeline getirmeyi amaçlayan bu sistem, kendi içinde profesyonel bir alt yapı ile çalıştığı için, daha güçlü ve yenilikçi yapıları ile çıkıyor ortaya. Burada asıl amaç, sistemli bir yaklaşımı en iyi ve en güzel şekilde ortaya çıkarmak oluyor. Detayların ve fırsatların tamamında, kişisel beklentileri kullanmak, sizin için de büyük bir kalite oluşturacaktır. Son yapılan araştırmalara göre Veri piyasasının 3 Trilyon Dolardan fazla olduğu tahmin edilmektedir. Bunu bile bilmeden, insanlar eylemleri, hareketleri ve davranışları aracılığıyla veri toplama araçları haline geldiler, başkaları için değer yarattılar. Bu yüzden yapılacak olan veri transferlerinde ya da satışlarında, bütün amaç hem %100 güvenilirlik, hem de resmi ve reel bir çözüm üzerinde durmak oluyor. İnsanları çözüm odaklı noktalarına koyan bu sistem, kendi içinde de değerli noktalarını ortaya çıkarmaya devam ediyor. Amaç, insanlar ile daha verimli ve etkileşimli bir dil ile birlikte yapılan her bir çalışmayı incelemek oluyor. Zaman kaybetmeyin ve kaçırılmayacak çözümlerin tamamını, kendi tercihleriniz ile ön plana çıkarmaya başlayın. Mevcut veri üretim yöntemlerinin sınırlarını (veritabanı eşleştirme, içerik analizi, izleme cihazları, vb.) Karşılamak için kitle kaynak kullanımı kullanarak, dünyadaki herhangi bir fiziksel verinin %100’ünün toplanması sağlanıyor. Bu sayede güçlü olanı, kaliteli ve verimli bir dilde ön plana çıkarılan her şeyi kendi beklentimize göre organize etmiş olacağız.

                İnsanları kendi veri ekosistemi merkezinde bir araya getirmeyi amaçlayan Dataeum, kullanılacak yapıya bağlı olarak ortaya çıkarılacak çalışmaları sunuyor bizlere ve çıkarıyor karşımıza. Geleneksel çözümlerin tamamen büyüdüğü, hızlı bir şekilde ilerlediği ve ön plana çıkardığı her türlü seçimin ve fırsatın üzerinde, data bazlı çalışmaları da rahatlıkla görebilir ve organize edebiliriz. Veri piyasasının 3 Trilyon Dolardan fazla olduğu tahmin edilmektedir. Bunu bile bilmeden, insanlar eylemleri, hareketleri ve davranışları aracılığıyla veri toplama araçları haline geldiler, başkaları için değer yarattılar. Hal böyle olunca data ile ilgili gelişmeler de haliyle Dataeum yapısının doğmasına neden oldu ve bu sistemin üreticileri de sürekli farklı bir proje ile kendini ön plana çıkarmaya başladı. Başarılan her bir çalışma, sonuçları da bizler için başarılı tuttu ki bu da kaliteli bir ilerleyişin altın ürünlerinden ve temellerinden yalnızca birisi halini aldı. %100 doğruluk mottosu ile ortaya çıkarılmış olan Dataeum, dünyanın her yerinde tüm dünyadaki fiziksel verilerin (mağazalar, benzin istasyonları, trafik işaretleri, vb.) %100’ünün toplanmasını sağlamak için kitle kaynak kullanımı kullanan ilk blockchain tabanlı platformu yaratarak mevcut paradigmayı bozmayı amaçlamaktadır. %100 doğruluk. Kalitenin ve yeniliklerin üzerinde büyüyen çözümlerin artı bir değer ile büyümesini ve ortaya çıkarılmasını tek bir tıklama ile sizlere sunuyor, güncel ve yenilikçi seçimleri de bu denge ile karşınıza çıkarıyoruz. Ayrıntıların, fırsatların ve ihtiyaçlara dair çözüm üreten bütün seçimlerin adına, geleneksel yaklaşımlar sağlamaya devam ediyoruz. Bunu, bir mobil uygulama aracılığıyla ve XDT belirteçlerinde teşvik edilen “koleksiyoncuların” dağıtılmış bir işgücünü kullanarak yapıyor.

dataeum ile ilgili görsel sonucu

                Dataeum ve Blockchain uyumu nasıl işliyor?

                Aslında pek çok kişinin merak ettiği sorulardan birisi bu. Blockchain tabanlı ve akıllı sözleşmeler teknolojisini kullanan Dataeum, veri toplamada şeffaflık ve güvenilirlik sağlayan sağlam bir teknolojik çözüme dayanmaktadır. Şeffaflık bazında ilerleyen bu yapı, teknoloji kullanımı konusunda da güçlü ve hızlı bir ilerleyişin ürününü bizlere sunuyor ve yeni sergilemeleri bu sayede rahatlıkla görmüş ve ön plana çıkarmış oluyoruz. Ayrıntıların ve geleneksel çalışmaların tamamını bu dengeye dair incelemek ve hepsini kendi içinde ortaya çıkarmak için, bizler de kaçırılmayacak çözümlere ulaşıyor ve sistemi bir şeklide dengeleri kontrol ediyoruz. Gerçek zamanlı süreçlerin ve yeniliklere dair ortaya çıkarılan bütün sonuçların içerisinde hem çözümler hem de yapısal farklılıkları takip edebiliyorsunuz.

 

Yapılan çalışmalara göre, kendi içinde bir organizasyon yaratan bu ürünler ve hizmetler adına, sizler de geleneksel çözümlerin tamamını ortaya çıkarabiliyorsunuz.  Burada asıl amaç, kaynak toplamayı en etkin şekilde ön plana çıkarmak olacaktır. Akıllı sözleşmeler teknolojisi ile kalitesini artıran, Ethereum yapısı ile de ön plana çıkarılan bütün çözümler için, sizler de zaman kaybetmeyin ve sitemizi takip etmeye başlayın. Sitemiz üzerinde güncel durumlar ile ilgili sizlere sürekli bilgi, haber ve duyuru yapmış olacağız. Doğrulanmış veri merkezleri ile ilgili güncel çalışmaların tamamını, tek bir tıklama ile organize edebilir ve yenilikleri ile ön plana çıkarabilirsiniz. Burada asıl mesele, güncel Ethereum dengesini sağlamak. Sistemin çalışma mantığı ise şu şekilde işliyor;

Kitle kaynak toplayan topluluk (toplayıcılar) gerçek dünya verilerini oluşturma sürecini başlatır; diğer koleksiyoncular verileri doğrular, Veriler eşleşirse, koleksiyoncular tokenlerde ücret alırlar (ilk nesil veri için%70 ve doğrulama için%30); Onaylanmış veriler, merkezi olmayan pazarda kullanılabilir hale gelir; Haritalar, özel şirketler, kentsel gelişim şirketleri ve yerel yetkililer de dahil olmak üzere gerçek dünya verilerini arayan tüm oyuncular, pazardaki verileri kiralayabilirler. Hal böyle olunca hem yükseliş, hem de kaliteli bir çalışma mantığı çok daha doğru ve verimli olacaktır. Kitlesel bazda yenilenen ve büyüyen, ön plana çıkarılan bütün seçimler için, sizler de kendi dengenizi bu yapı üzerinde kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Veri toplama konusunda şeffaflık organize etmesi ve yenilikler ile birlikte büyümesi için, daha rahat ve daha estetik bir dilde çözümleri ön plana çıkarmış olacağız.

Blockchain tabanlı ve akıllı sözleşmeler teknolojisini kullanan Dataeum, veri toplamada şeffaflık ve güvenilirlik sağlayan sağlam bir teknolojik çözüme dayanmaktadır. Dataeum’ un platformu, veri koleksiyonundan pazardaki kullanılabilirliğine kadar verimliliği, güvenliği ve esnekliği sağlamak için teknoloji katmanlarına dayanmaktadır. BigchainDB toplanan veriler için bir depolama çözümü olarak kullanılır. Değişmezliği şeffaf bir veri doğrulama ve güncelleme süreci sağlar. Veri doğrulama, koleksiyoncuların ücretini, Ethereum blockchain üzerinde bir Akıllı Sözleşme kullanarak tetikler. IPFS, koleksiyonun görsel unsuruna bağlı herhangi bir görüntü için kullanılır.

 

TOKEN SATIŞI

DATAEUM TOKEN XDT

ICO DETAYLARI

Total XDT üretimi: 1 000 000 000 XDT

ICO’da Satılacak Toplam Token: 500 000 000 XDT

Token Fiyatı: 1 ETH = 12 000 XDT

Hard Cap: 35 000 ETH

Ön Satış Başlangıcı: 20 AĞUSTOS 2018

Ana Satış Başlangıcı: 24 EYLÜL 2018

 

Gelişmelerle ilgili bu başlık altından sizleri bilgilendirmeye devam edeceğim. Yatırım seçeneklerinizle ilgili yaptığım bu yorumlar kendi bakış açımdan ve araştırmalardan elde ettiğim verilere dayanır. Yatırım yapma kararı vermeden önce, kendi araştırmanızı yapmanız ve kararınızı ona göre vermeniz gerekir.

 

 

Projenin Websitesi          : https://www.dataeum.io

Projenin Twitter Adresi : https://twitter.com/dataeum

 

Dataeum projesi de birçok platform gibi güvenilir bir bounty platformu olan Bountyhive.io’yu tercih etti. Bountyhive platformuna sizde BURADAN üye olabilir ve sizler de bounty kazancı sağlayabilirsiniz.

 

Bu yazı vycl tarafından yazılmıştır ve tüm hakları tarafıma aittir. İzinsiz kullanımı yasaktır.

0 Paylaşımlar

7539total visits,1visits today

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir