Cyclean ve Blockchain Dünyayı Değiştirebilir

cyclean ICO ile ilgili görsel sonucu

 

                Günümüz enerji çözümleri maalesef yeşil enerji dediğimiz doğayı kirletmeyen enerji çözümlerinden değil. Blockchain’in hayatımıza girişiyle birlikte birçok proje bu nedenle yeşil enerji çözümü üretmek adına çalışma yapmaya başladı ve Cyclean hayli iddialı bir proje ile geliyor. Daha çok temiz enerji ile adından söz ettiren bu sistem, kuruluşundan tutun da çalışma mantığına kadar kendi içinde bir yenilik üretiyor. Cyclean ekosistemi Blockchain ağıyla çalıştığı için hızlı çalışma sürelerini ön plana çıkaran, bu süreç dâhilinde geleneksel farklılıkları da kendi içinde yenileyen ve bütün çözümler ve ortamlar için, bu sistemlerin tamamını kullanabiliyor ve organize edebiliyoruz. Birincisi, bir topluluğa katılmak, kripto dünyası ile ilgili alandaki en önemli adımdır. Öncelikle anlaşılması gereken şey CyClean tokenlerin kullanımı bir maddi varlığı tutmanın ötesinde. Gerçekten yeşil enerji projesine katılmaya istekli olduğunuz anlamına gelir. Bu aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki hava kirliliğinin azaltılmasıyla da yakından ilgilendiğiniz anlamına geliyor. Bu yüzden beklentilerin tamamında kendi içinde yenilenen ve büyüyen bir sürece ulaşmış olmak en büyük güç ve yenilik diyebiliriz. Sizler de dünya için Cyclean ile birlikte çalışarak yeşil enerjiye destek olurken ekonomik bir getiri sağlama imkânı yakalayabilirsiniz. Tabii ki kripto dünyası içerisinde yatırımın risklerini Cyclean tokenleri de taşıyor. İhtiyaç fazlası enerjiden ziyade, yeşil enerji odaklı giden bu sistem, her geçen gün daha çok kitleye ulaşmanın ve bu kitleler ile nasıl çalışma yapılır sorusunun çözümü tartışıyor. Beklentileri yükseltsen şey ise bu projenin baştan sona blockchain ağıyla desteklenen yapıda olması. Cyclean ekibi ve projenin tasarımı gerçekten çok iyi. Başarılı olabilecek her şeye sahip gibi görünüyor.

CCL TOKEN ile ilgili görsel sonucu

                Dünya üzerinde 2035 yılına kadar 2 milyar sayısına ulaşacak olan araç için büyük bir farklılık ve fırsat yaratan bu sistem, yeşil ve yenilenebilir enerji ile ilgili kaynakları ortaya çıkarıyor ve bu konudaki harcamalara ve ödeme sistemlerine ev sahipliği yapıyor. Cyclean’in ekonomik ağını temsil eden CCL token burada devreye giriyor. Araçların egzozlarından havaya yayılan zararlı madde konusunu en iyi şekilde yineleyen ve ortaya çıkaran bu sistem için, yapılacak daha farklı ve alternatif çözümler olduğunu da söylemek zorundayım. Temiz enerjiyi kullanmaya amaçlandıran Cyclean sistemi, kendi içinde oldukça farklı ve ayrıcalıklı bir çözüm içerisinde ilerliyor ve kalitesini ön plana çıkarmaya devam ediyor.

CyClean, 2 katmanlı kripto paraya dayanan JPAY platformunda sinerjisini üretmeyi planlıyor. JPAY platformu, kripto para piyasasının ödeme sistemi için dalgalı fiyat ve onaylama süresi gecikmesi sorunlarını çözmektedir. Blockchain teknolojisine dayanan JPAY e-ticaret, Kripto para borsası, Çevrimdışı Borsa’yı kullanır ve ayrıca, JPAY Kiosk sistemi, MVNO akıllı telefon işi, JPAY Makine ve JPAY üye mağazaları ile birleştirir. CyClean, 2 katmanlı kripto paraya dayanan JPAY platformunda sistemini ortaya çıkarmayı planlıyor. JPAY platformu, kripto para piyasasının ödeme sistemi için dalgalı fiyat ve onaylama süresi gecikmesi sorunlarını çözmektedir. Blockchain teknolojisine dayanan JPAY e-ticaret, Kripto para borsası, Çevrimdışı Borsa’yı kullanır ve ayrıca, JPAY Kiosk sistemi, MVNO akıllı telefon işi, JPAY Makine ve JPAY üye mağazaları ile birleştirir.

 

Nedir bu CCL token?

cyclean token ile ilgili görsel sonucu

 

                Kendi içinde kolay kullanımı ve Ethereum ağına bağlı çalışan bu sistemin kullanacağı token bilgileri aşağıda yer aldığı şekildedir.

  • Token Adı: CyClean Coin
  • Token Sembolü: CCL
  • Platform: Ethereum
  • Toplam Token: 4,000,000,000
  • Token Değeri: 1 CCL = 0.0001 ETH
  • Soft Cap: 106000 ETH
  • Hard Cap: 50000 ETH

Bununla birlikte gelişmiş iletişim alt yapılarını da ortaya çıkaran bu sistem ile birlikte sizler de kaçırılmayacak çözümleri ortaya çıkarabilirsiniz. Geç kalmayın ve sistemsel farklılıkları tek bir tıklama ile sitemiz üzerinden takip etmeye devam edin. Hemen hemen herkes için farklı bir alternatif yaratan bu ico birimi, temiz enerjiye merhaba demenin dijital isimli hali olacak diyebiliriz.

 

Gelişmelerle ilgili bu başlık altından sizleri bilgilendirmeye devam edeceğim. Yatırım seçeneklerinizle ilgili yaptığım bu yorumlar kendi bakış açımdan ve araştırmalardan elde ettiğim verilere dayanır. Yatırım yapma kararı vermeden önce, kendi araştırmanızı yapmanız ve kararınızı ona göre vermeniz gerekir.

 

Şimdilik hoşçakalın…

 

Projenin Websitesi          : https://cyclean.io/

Projenin Twitter Adresi : https://twitter.com/cycleancoin

 

KureCoin projesi de birçok platform gibi güvenilir bir bounty platformu olan Bountyhive.io’yu tercih etti. Bountyhive platformuna sizde BURADAN üye olabilir ve sizler de bounty kazancı sağlayabilirsiniz.

 

Bu yazı vycl tarafından yazılmıştır ve tüm hakları tarafıma aittir. İzinsiz kullanımı yasaktır.

 

0 Paylaşımlar

6993total visits,1visits today

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir