Cobinhood ve HQOU İşbirliği Güç Getiriyor.

HOQU’da COBINHOOD AİLESİNE KATILDI VE TİCARET GÜÇ KAZANMAYA DEVAM EDİYOR.


 

Bugünlerde kripto piyasaları Bitcoin fiyatının geri çekilmesi sebebiyle genel anlamda çok tatsız. Ancak kripto para dünyası öyle bir alan ki, içine giren bir daha çıkamıyor. Hatta o kadar büyük bir tutku haline geliyor ki, İskoçya’da bir üniversite bunun araştırılması gerektiğini düşünerek kripto para bağımlılığı hakkında bir araştırmaya bile başladı. 2010 öncesinde hayatımıza yavaş yavaş girmeye başlayan kriptolar bugün hayatımızın tamamen içine doğru giriyorlar. Bitcoin, Ethereum, Dash, Litecoin arka arkaya gelen yeni projeler ve para birimi artışlarıyla kripto dünyası giderek genişledi. Halen piyasaya yeni projeler ve bu projelere bağlı paralar giriş yapıyor. Bizler için bu işin iki ayağı var aslında. Hem yatırımlarımız sebebiyle söz konusu paraların kur artışlarını beklerken diğer yandan heyecan verici projelerin çıkış aşamalarınını izlemek. Şahsen bu blog yazmaya başlama sebeplerimden birisi daha fazla kaynağı ve projeyi inceleme fırsatı bulabilmekti. Neredeyse her gün whitepaper okumaları, blog araştırmaları, Telegram üzerinden proje ekipleriyle sohbetler yapıyor ve bilgi paylaşımı yapmayı deniyorum. Bu piyasaya girişimle birlikte bu incelemeler ve yatırımlar bütün boş zamanlarımı doldurmaya hatta bir çok şeyden vakit sıkıntısı nedeniyle vazgeçmeme sebep oldu. Günde 5-10 dakikasını kriptoya ayırabilen olduğunu sanmıyorum. Kesinlike sizi içine çeken bir şey.

Bir çok proje ve para demiştim. Bu projelerin bir kısmı hayata geçip ekonomik değer ifade etse de bazıları maalesef çeşitli nedenlerle tutunamayarak yok oluyor. Bizim tabi ki asıl ilgi alanımız başarılı olarak ekonomik değer ifade eden projeler. ICO süreçlerini blog yazılarımda sıklıkla anlatıyorum. Proje ekibi yapmaya çalıştıklarını anlatıp, sizden bazen yürürlükte olan bir işi geliştirme için finansman, bazende sadece fikir aşamasında olan bir projenin hayata geçirilmesi için fon toplarlar. Bu fonların büyük kısmını proje finansmanına ayırırlar elbette. Ancak bildiğiniz gibi bir şeyin ekonomik değer ifade edebilmesi için bir kripto para borsası dediğimiz platforma girmesi gerekir. Geçmişten günümüze binlerce kripto para var demiştik. Aynı şekilde binlerce de kripto para borsası var. Bazıları yok olup giden platformlar. Hack ya da dolandırma vakasıyla kapatılanları saymıyorum bile. Cobinhood borsasıyla tanışalı yaklaşık 6-7 ay oldu. Piyasada birbirinin kopyası onlarca platform bir fark yaratamazken ve hacimleri çok düşükken, Cobinhood basit ancak etkili bir şekilde ve gittikçe büyüyen bir ivme kazanarak ilerlemeye başladı. Siteye üye olduğum ilk günlerde sadece 2-3 para birimi ticaretine açık olan borsa, bugün yüzlerce kripto paranın alım satımına müsaade ediyor. Bugün sizlere tekrar Cobinhood marketinden ve onun yeni ticaret yöntemlerinden olan HOQU’dan bahsedeceğim. Cobinhood kendini yeni nesil bir kripto para borsası olarak tanıtıyor. Sıfır komisyonlu alım-satım imkanı sunan borsa, piyasanın bir çok getiri sunduğunu farkederek kullanıcılarına yük olmadan kendi getirisini sağlayan bir platform olarak hayata başladı. Sadece bir borsa demek Cobinhood platformuna karşı ayıp etmek olur. Cobinhood’un bunun dışında fonksiyonları da var. ICO sürecini yönetmenin profesyonel bir iş olduğunu tahmin edersiniz. Proje geliştiren herkesin ICO süreci sürdürme yeteneği olmayabilir. Likitide ayarlamalarını yapmak ve süreci yönetme adına yardımcı olacak bir platform Cobinhood. Cobinhood ekibinde bu ICO yönetimi işini yapmak üzere kurulmuş kaliteli ve deneyimli bir ekip var. Bu hizmeti kullanmak isteyenlerin tek bir başvurusu ile ekibin harekete geçmesine yetecektir.

 

Platformun çok gösterişli olmadığını söyleyebilirim ancak çok istikrarlı bir şekilde her anlamda gelişen bir platform olduğunu da rahatlıkla söyleyebilirim. Cobinhood borsasıyla ilk tanıştığımda bugünkü halinden çok uzaktaydı. Ancak bir şeyi çok yakından gözlemleme şansım oldu. Cobinhood ekibi platformu harekete geçirirken söz verdikleri her şey tek tek yapmaya başladılar. Bunu yaparken bir yandan da platform üzerinde işlem yapılacak token ve coinlerle tek tek anlaşmaya vardılar. Bugün onlarca kripto para ticareti yapılan platform üzerinde marjin trading başlıyor. Bu işlemler için Beta kullanıcısı olmak isteyenlerin kayıt sürecini başlattılar. Söz verdiği gelişmeleri tek tek tamamlayan Cobinhood ekibi başarılarını arttırarak devam ettiriyor. Zaten borsadaki hareketliliğin gün geçtikçe artması bunun çok büyük bir işareti. Cobinhood ile söyleyeceğim son şey ise COBX isimli kendi para birimi. Platformun gelişimiyle birlikte bir kar getirisi sağlayacak olan COBX tokeni de incelemeniz faydanıza olacaktır.

2017’nin son çeyreğinde ICO sürecini başlatan ve 2017’nin son günlerinde ICO sürecini tamamlayan HOQU projesini bilenleriniz vardır. Öncelikle belirteyim artık HOQU tokenlerinizi yani HQx’lerinizi Cobinhood borsasından alabilir veya satabilirsiniz. Küresel pazarın büyüdüğü günümüz ticaret anlayışlarına yeni bir bakış açısı getirmeye gelen HOQU, bu yeniliğin tabanına Blockchain ağlarının getirdiği mükemmel teknolojiyi koyuyor. HQOU projesiyle hedeflenen şey aslında üretimden, tedariğe oradanda tüketiciye ulaşana kadar bütün verileri bir araya getirmek. Özellikle tüccaraları, şebekeleri ve birbirine iş sebebiyle bağlı kuruluşları blockchain ağın altyapısı ile bir araya getirmek. Blockchain’in getirdiği avantajları kullanacak platform baştan sona her aşamada maliyetleri büyük ölçüde düşürecek. Merkezi takip sistemi yerine merkeziyetsiz bir yapıda olması sabir gider kalemlerini yok etmektedir. Sürece hile veya olumsuz etki edebilecek etkenlerin girmesine engel olacak ve pazarlama faaliyetlerine bir artı değer getirecektir. Üstelik, HOQU sayesinde her üretim süreci kendine bir yazılım veya teknoloji geliştirmesine gerek kalmayacaktır. 888.888.000 adet üretilen HQx tokenlerin %65’i satışa sunulmuştu. %60’a yakın tokenini ICO sürecinde satan HQOU satılmayan tokenleri yaktı.  Satış sürecinde 0,22$ olarak belirlenen fiyatla ICO’yu tamamlayan HOQU yazıyı yazdığım şu günlerde yaklaşık 0,21$ seviyelerinde.

Kripto para piyasasının genel anlamda sorunlu olduğu bu dönemde ICO fiyatını koruması çok iyi birşey ve artık Cobinhood üzerinde de işleme açık. Sizlerde aşağıda vereceğim linkler vasıtasıyla platforma üye olabilir ve HQx başta olmak üzere pek çok kripto para ticaretine başlayabilirsiniz.

Kullanıcı dostu bu süper borsaya üye olmak için referansımı kullanabilirsiniz. : https://cobinhood.com/home?referrerId=3813e0b9-3f1f-4a4c-aff1-ff7966d234f3

HOQU hakkında bilgi almak için https://www.hoqu.io ‘yu ziyaret edebilirsiniz.

Cobinhood ve HOQU ile ilgili daha fazla bilgi için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

 

https://medium.com/@Cobinhood

https://blog.hoqu.io/

 

 

 

 

 

 

Bu yazı vycl tarafından yazılmıştır ve tüm hakları tarafıma aittir. İzinsiz kullanımı yasaktır.

0 Paylaşımlar

3802total visits,3visits today

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir