COBINHOOD ve BITCOMO Yola Birlikte Devam Ediyor.

SIFIR KOMİSYONLU COBINHOOD BORSASI GELECEĞİN GÜÇLÜ KRİPTO PARALARINDAN BITCOMO’YU LİSTESİNE EKLEDİ VE ARTIK TİCARET YAPILABİLİR.

 

Bugünlerde kripto piyasaları Bitcoin fiyatının geri çekilmesi sebebiyle genel anlamda çok tatsız. Ancak kripto para dünyası öyle bir alan ki, içine giren bir daha çıkamıyor. Hatta o kadar büyük bir tutku haline geliyor ki, İskoçya’da bir üniversite bunun araştırılması gerektiğini düşünerek kripto para bağımlılığı hakkında bir araştırmaya bile başladı. 2010 öncesinde hayatımıza yavaş yavaş girmeye başlayan kriptolar bugün hayatımızın tamamen içine doğru giriyorlar. Bitcoin, Ethereum, Dash, Litecoin arka arkaya gelen yeni projeler ve para birimi artışlarıyla kripto dünyası giderek genişledi. Halen piyasaya yeni projeler ve bu projelere bağlı paralar giriş yapıyor. Bizler için bu işin iki ayağı var aslında. Hem yatırımlarımız sebebiyle söz konusu paraların kur artışlarını beklerken diğer yandan heyecan verici projelerin çıkış aşamalarınını izlemek. Şahsen bu blog yazmaya başlama sebeplerimden birisi daha fazla kaynağı ve projeyi inceleme fırsatı bulabilmekti. Neredeyse her gün whitepaper okumaları, blog araştırmaları, Telegram üzerinden proje ekipleriyle sohbetler yapıyor ve bilgi paylaşımı yapmayı deniyorum. Bu piyasaya girişimle birlikte bu incelemeler ve yatırımlar bütün boş zamanlarımı doldurmaya hatta bir çok şeyden vakit sıkıntısı nedeniyle vazgeçmeme sebep oldu. Günde 5-10 dakikasını kriptoya ayırabilen olduğunu sanmıyorum. Kesinlike sizi içine çeken bir şey.

 

Bir çok proje ve para demiştim. Bu projelerin bir kısmı hayata geçip ekonomik değer ifade etse de bazıları maalesef çeşitli nedenlerle tutunamayarak yok oluyor. Bizim tabi ki asıl ilgi alanımız başarılı olarak ekonomik değer ifade eden projeler. ICO süreçlerini blog yazılarımda sıklıkla anlatıyorum. Proje ekibi yapmaya çalıştıklarını anlatıp, sizden bazen yürürlükte olan bir işi geliştirme

için finansman, bazende sadece fikir aşamasında olan bir projenin hayata geçirilmesi için fon toplarlar. Bu fonların büyük kısmını proje finansmanına ayırırlar elbette. Ancak bildiğiniz gibi bir şeyin ekonomik değer ifade edebilmesi için bir kripto para borsası dediğimiz platforma girmesi gerekir. Geçmişten günümüze binlerce kripto para var demiştik. Aynı şekilde binlerce de kripto para borsası var. Bazıları yok olup giden platformlar. Hack ya da dolandırma vakasıyla kapatılanları saymıyorum bile. Cobinhood borsasıyla tanışalı yaklaşık 6-7 ay oldu. Piyasada birbirinin kopyası onlarca platform bir fark yaratamazken ve hacimleri çok düşükken, Cobinhood basit ancak etkili bir şekilde ve gittikçe büyüyen bir ivme kazanarak ilerlemeye başladı. Siteye üye olduğum ilk günlerde sadece 2-3 para birimi ticaretine açık olan borsa, bugün yüzlerce kripto paranın alım satımına müsaade ediyor. Bugün sizlere tekrar Cobinhood marketinden ve onun yeni ticaret yöntemlerinden olan Bitcomo’dan bahsedeceğim. Cobinhood kendini yeni nesil bir kripto para borsası olarak tanıtıyor. Sıfır komisyonlu alım-satım imkanı sunan borsa, piyasanın bir çok getiri sunduğunu farkederek kullanıcılarına yük olmadan kendi getirisini sağlayan bir platform olarak hayata başladı. Sadece bir borsa demek Cobinhood platformuna karşı ayıp etmek olur. Cobinhood’un bunun dışında fonksiyonları da var. ICO sürecini yönetmenin profesyonel bir iş olduğunu tahmin edersiniz. Proje geliştiren herkesin ICO süreci sürdürme yeteneği olmayabilir. Likitide ayarlamalarını yapmak ve süreci yönetme adına yardımcı olacak bir platform Cobinhood. Cobinhood ekibinde bu ICO yönetimi işini yapmak üzere kurulmuş kaliteli ve deneyimli bir ekip var. Bu hizmeti kullanmak isteyenlerin tek bir başvurusu ile ekibin harekete geçmesine yetecektir.

 

Platformun çok gösterişli olmadığını söyleyebilirim ancak çok istikrarlı bir şekilde her anlamda gelişen bir platform olduğunu da rahatlıkla söyleyebilirim. Cobinhood borsasıyla ilk tanıştığımda bugünkü halinden çok uzaktaydı. Ancak bir şeyi çok yakından gözlemleme şansım oldu. Cobinhood ekibi platformu harekete geçirirken söz verdikleri her şey tek tek yapmaya başladılar. Bunu yaparken bir yandan da platform üzerinde işlem yapılacak token ve coinlerle tek tek anlaşmaya vardılar. Bugün onlarca kripto para ticareti yapılan platform üzerinde marjin trading başlıyor. Bu işlemler için Beta kullanıcısı olmak isteyenlerin kayıt sürecini başlattılar. Söz verdiği gelişmeleri tek tek tamamlayan Cobinhood ekibi başarılarını arttırarak devam ettiriyor. Zaten borsadaki hareketliliğin gün geçtikçe artması bunun çok büyük bir işareti. Cobinhood ile söyleyeceğim son şey ise COBX isimli kendi para birimi. Platformun gelişimiyle birlikte bir kar getirisi sağlayacak olan COBX tokeni de incelemeniz faydanıza olacaktır.

Bitcomo’dan bahsedeceğim bugün demiştim. Bitcomo 2017 sonlarında başlattığı ICO sürecini 2018 Şubat ortalarında bitirdi. Platformun çalışmalarını yakından takip ettiğim için Bitcomo’nun ciddi bir proje olduğunu gözle görebiliyordum. ICO sürecinde hedefledikleri yatırımın yaklaşık %73’ü kadarını toplayabildiler. Bana kalırsa hard cap yapmalarına tek engel Bitcoin fiyatının o dönemde hızla geri çekilmesiydi. Bu geri çekilme sırasında herkes önce BTC’ye oradanda USDT’ye geçiş yaptığı için ICO’ların yatırım toplama oranları düşmeye başlamıştı. Dedim ya iyi bir proje olduğuna yakından şahittim diye. Bunun açık bir göstergesi olarak Bitcomo ICO sürecinin ardından borsalara girebilmek ve yatırımcısını üzmemek için çalışmalara başladı. Cobinhood bana kalırsa Bitcomo platformu için en iyi seçenekti ve onlarda Cobinhood ailesine katıldılar. Artık BM tokenlerinizi https://cobinhood.com adresinde alım satım yapabilirsiniz. Üstelik bahsettiğim gibi Cobinhood borsasında bunu yaparken de herhangi bir komisyonda ödemezsiniz. Biraz da sizlere Bitcomo’nun proje içeriğinden bahsetmek istiyorum. Bitcomo, blockchain destekli bir pazarlama projesidir. Harcama başına maliyet hesaplamasına izin veren ve Blockchain’in sunduğu avantajları kullanan bu platform ile kullanıcılar işletmeler için bir çok veriyi depolar ve paylaşıma sunar. Ağın şeffaf olması ise başka bir avantajıdır. Reklam ve pazarlama sistemine yeni bir bakış getiren platform topladığı yatırım ile hizmete geçmek için hazırlık yapıyor. Yakın bir gelecekte Bitcomo’yu daha iyi yerlerde görebiliriz. Bildiğiniz üzere Blockchain gelişimi ile bir çok sektörde çalışmalar ve projeler ortaya çıkıyor. Bazı konularda birden fazla proje oluşturuluyor. Bana kalırsa bu konuda Bitcomo çok şanslı çünkü bariz bir rakibi olmadığını görebiliyoruz.

 

Bitcomo hakkında detaylı bilgili websitesinden edinebilirsiniz.

https://bitcomo.com/

Bitcomo’da dahil onlarca para birimi için alım satım yapabileceğiniz borsa Cobinhood’a buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bu yazı vycl tarafından yazılmıştır ve tüm hakları tarafıma aittir. İzinsiz kullanımı yasaktır.

 

0 Paylaşımlar

9925total visits,4visits today

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir