Blockchain Müzik Platformu Record Güçleniyor!

RECORD X Coinrail ile ilgili görsel sonucu

 

Geçen hafta sizlere Record Foundation adlı projeye ait RecordFarm platforumundan bahsetmiştim. Platform zor koşullara rağmen ilerlemeye devam etmişti. Coinbene’de listelenen RCD token gittikçe de güçleniyor. Nasıl mı? Platformun ekonomik yüzü olan RCD token 7 Ağustos itibariyle CoinRail’de de listelendi! Piyasayı bilen bilir ki CoinRail Uzak Doğu kökenli ciddi bir borsadır.  Üstelik birazdan anlatacağım üzere RCD token sahiplerine bir süprizi de var. Şu andan itibaren yabancılarda CoinRail borsasına kabul ediliyorlar ve RCD trade işlemi yapabiliyor.

Gelin biraz bahsedelim…

CoinRail borsasında yer alan bu süpriz yüksek miktarda elinde RCD tutanlara yönelik. 14 Ağustos’da alınacak snapshot sırasında elinde en çok RCD token bulunduran kişiye CoinRail borsasında 10.000 adet RCD verilecek. Bu ödül 5 kişiye verilecek yani toplam 50.000 RCD ödülü bu şekilde dağıtılacak. Ödüller 14 gün içerisinde kazananların CoinRail borsasındaki RCD cüzdanına aktarılacak. (NOT: Söz konusu ödüle ait duyuruda bir vergi konusundan bahsediliyor. CoinRail, Güney Kore üzerinden işlem gören bir borsa ve sanırım orada kazanç vergilendirmesi gibi bir durum var. Ancak bu dışarıdan katılanları ilgilendiriyormu emin değilim en kısa sürede öğrenmeye çalışacağım.)

Record ekibi buhranlı günlere rağmen gayet iyi bir gelişim gösteriyorlar. Takip etmenizi öneririm…

 

Platforma ait linkleri aşağıda bulabilirsiniz.

Türkçe Whitepaper

RECORD  —  RECORDFARM —- TWITTER

 

Gelişmelerle ilgili bu başlık altından sizleri bilgilendirmeye devam edeceğim. Yatırım seçeneklerinizle ilgili yaptığım bu yorumlar kendi bakış açımdan ve araştırmalardan elde ettiğim verilere dayanır. Yatırım yapma kararı vermeden önce, kendi araştırmanızı yapmanız ve kararınızı ona göre vermeniz gerekir.

 

Bu yazı vycl tarafından yazılmıştır ve tüm hakları tarafıma aittir. İzinsiz kullanımı yasaktır.

 

 

0 Paylaşımlar

4459total visits.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir