Blockchain Dünyasında Güven Unsuru TrustVerse

trustverse ile ilgili görsel sonucu
https://trustverse.io

Bugün dünyanın dört bir yanında kripto para dünyasının içerisine girmiş insan toplulukları var. Öyle ki zaman zaman günlük kripto para işlem hacimleri bazı küçük ülkelerin yıllık gelir (GSMH)’ın üzerine çıkıyor. Hal böyle olunca insanların kendilerini güven içine alacakları bir ortam oluşması gerekiyor. Blockchain ve Bitcoin’in açtığı kapıdan geçerek bu dünyaya adım atan proje sayısı gün geçtikçe artıyor. Tabi ki buna dayalı olarak da gelişim de devam ediyor. Sizlere bu blog aracılığıyla farklı projeler tanıtıyorum ve umarım faydalı oluyorum. Bu projelerden bazıları ICO süreçlerini tamamlamış ve gelişim aşamasını devam ettiren projeler, bazıları ise yola henüz başında olanlar…

hero-image

Bugün sizlere sevdiğim bir kripto para platformu olan Cobinhood sayesinde tanıştım TrustVerse’dan bahsetmek istiyorum. Mottosu “The Universe of Trust” (Güvenin Evreni) olan bu proje, Blockchain destekli yapay zeka varlık yönetimi ve dijital varlık değerlendirme platformu olarak tanımlıyor kendisini. Kısaca özetlemek gerekirse dijital varlıklarınızın korunmasını, isteğiniz doğrultusunda akıllı sözleşmelerle aktarılmasını ve varlığınızı yönetebileceğiniz bir platform.

Aslında projeyi şöyle bir incelediğimde Ethereum-Akıllı Sözleşmeler ve EOS-Merkeziyetsiz Uygulamalar arasında bir konuma yerleştiğini görüyorum. Sağlıklı çalışan bir TrustVerse’in hepimize kolaylıklar sağlayacağından eminim.

Gelin biraz özel TrustVerse uygulamalarından bahsedelim;

app-logo
TVS DAPP
Dijital Emlak Planlama Protokolü
app-logo
PayWallet APP
Cüzdanınızla finansal durumunuzu kontrol altına alın.
app-logo
Portfolio DAPP
Yapay Zeka destekli Finansal Pörtföy Organizasyonu
app-logo
Ethereum Köprüsü
Chrome eklentisiyle çalışan Ethereum geçidi.

TrustVerse baştan aşağıya gelecek vaat eden bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Zaten sadece sıradan bir platform olarak bakmamak lazım. Üstelik TrustVerse sıklıkla yaptığım gibi bir ICO tanıtımı değil. ICO’sunu tamamlamış ve Cobinhood’da listelenmiş bir coin.

Sizde TrustVerse ticareti için sıfır komisyonlu Cobinhood borsasını kullanabilir ve Cobinhood’un ayrıcalıklı bu güzel platformunu kullanabilirsiniz. TrustVerse için bu linki takip etmeniz yeterli :
https://cobinhood.com/trade/TVS-BTC

trustverse cobinhood ile ilgili görsel sonucu

TrustVerse projesi henüz geliştirme aşamasında olsa da proje ile ilgili araştırma yaparken en çok dikkatimi çeken şey, takım ve danışmanlar ile ortaklıklar bölümü oldu. Çok güçlü bir ekibi, Microsoft, Samsung, IBM ve Cisco gibi markalarla adını aynı yerde görmek bile heyecan yarattı.

Sizlerde TVS ve Cobinhood hakkında aşağıdaki linklerden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Website: https://trustverse.io
Twittter: https://twitter.com/trustverse
Facebook: https://www.facebook.com/trustverseofficial/
Cobinhood: https://cobinhood.com

0 Paylaşımlar

1544total visits.

Blockchain Dünyasında Güven Unsuru TrustVerse” üzerine 4 düşünce

 • Mart 21, 2019 tarihinde, saat 11:40 am
  Kalıcı bağlantı

  Güzel bir bilgilendirme olmuş. EOS ekosistemi henüz gelişim aşamasında ve bildiğim bazı önemli projeler de EOS ağına taşınıyor. TrustVerse gibi güçlü projelerle EOS da çok daha güçlü bir yere gelecek gibi. İlgimi çektiğini söyleyebilirim, biraz daha yakından tanımak istiyorum bu projeyi.

  Yanıtla
 • Mart 22, 2019 tarihinde, saat 12:20 pm
  Kalıcı bağlantı

  Dijital varlıklarınızın korunmasını, isteğiniz doğrultusunda akıllı sözleşmelerle aktarılmasını ve varlığınızı yönetebileceğiniz bir platform. Takip edilmesi gereken bir proje.

  Yanıtla
 • Mart 26, 2019 tarihinde, saat 3:18 pm
  Kalıcı bağlantı

  Cobinhood borsasındaki hareketlerini şöyle bir inceledim. Aslında çok iyi bir başlangıç yapmışlar ama sanırım ayı piyasasından onlar da etkilenmişler. Projeyi daha yakından inceledikten sonra bir karar vereceğim.

  Yanıtla
 • Nisan 18, 2019 tarihinde, saat 2:09 am
  Kalıcı bağlantı

  Hi,

  I’ve been visiting your website a few times and decided to give you some positive feedback because I find it very useful. Well done.

  I was wondering if you as someone with experience of creating a useful website could help me out with my new site by giving some feedback about what I could improve?

  [link removed].

  I would appreciate if you could check it out quickly and tell me what you think.

  [link removed]

  Thank you for help and I wish you a great week!

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir