PlayCoin ve Cobinhood İlişkisi Devam Ediyor

playcoin ile ilgili görsel sonucu

Kripto para dünyası en güzel günlerinin 1 yılını, tam bir buhran halinde geçiriyor. Geçen yıl bu günlerde başta Bitcoin olmak üzere pek çok kripto varlık en güzel günlerini geçiriyordu. 2018 Ocak ayıyla birlikte gelen düşüş trendi (ya da piyasa terimiyle ayı sezonu başlangıcı) ile bugüne kadar resmen acı çekerek geldi. 

Ancak piyasayı gözlemleyenlerin bileceği gibi, fiyatlarda yaşanan bu geri çekilmeleri oturup sakince izlemedik. O veya bu şekilde 100’den fazla ICO start-up yaptı ve softcap hedefine ulaşarak coinmarketcap verilerine dahil olmayı başardı. Bugün devam eden onlarca start-up ise henüz ilerleme aşamasında. Tabi tüm bu süreci bizler gibi kripto dünyası içinde yer alan büyük platformlarda izlemekle yetinmedi. Blogumu okuyanların bildiğini tahmin ediyorum. Cobinhood borsası ile ilgili sizlerle sıklıkla bilgi paylaşımı yapmayı deniyorum. Cobinhood kripto para borsası denilerek küçümsenebilecek bir platform değil aslında. Tam anlamıyla bir kripto para platformu! İlk aşamada basit exchange mantığıyla başlayan proje, whitepaper’ında da anlatıldığı üzere, bir gelişim planı çerçevesinde ilerlemeye devam ediyor. Önce marjin işlemlere başlayan platform bugünlerde vadeli işlem benzeri bir uygulama başlatıyor. Ayrıca start-up yönetme ve ICO yönetimi amacıyla Zeux ve SimplyBrand projeleri ile ilgili de çalışmalar sürüyor. Çok çalışkan bir ekibe sahip olan platformun gelişimini ilk günlerinden bu yana heyecanla takip ettiğimi belirtmeliyim.

Cobinhood platformunda her geçen gün artan sayıda ticaret çiftleri var. Platform artık ciddi ve bir çok işlem çifti ile birlikte marjin işlemlere de izin veren bir platform. Üstelik mobil uygulamaları ile günlük ticaret yapmanızı kolaylaştırıyor. Bugün sizlere aslında daha önce başarılı olmuş ve Play Coin (PLY)‘den bahsedeceğim.  Hong Kong orijinli bu proje ilk bakışta “oyun” üzerine tasarlansa da, her alanda ödeme kabul edebilen, ödüllendirme programlarında kullanılabilen kapsamlı bir platform parası. Mottosu tüm dünyayı birbirine bağlar olan bir projeden bahsediyorum. 

Tabi ki yine de asıl amacın oyun üreticileri ve bu oyunları oynayanları baz alıyor.  Play coin için açıklamaların bir kısmını sizinle yetkilisinin ağzından video ile göstermek de istedim.

PLY platformu pek çok iyi ortaklık anlaşması da imzalamış durumda. Ncloud, Qbao, LaMate, Qtum gibi ciddi anlaşmaları projenin ilerleyişini sağlayabilir. Bu yıl mart ayında satışını bitiren PLY coin şu anda birden fazla borsada trade işlemlerine açık durumda. Toplam 1 milyar adet PLY coin’in sadece 146 milyon’un dolaşımda olduğunu market verilerinden görebiliyoruz. Market sıralamasında henüz ilk 1000’e giremeyen PLY ciddi bir fiyat yükseliş potansiyeli taşıyor. 

playcoin ile ilgili görsel sonucu

#COBINHOODxPLY

Yukarıda tanıttığım iki güzel platformun bir ortaklığı da söz konusu aşağıda vereceğim linkler aracılığıyla PLY satın alabilirsiniz. Ayrıca ilerleyen dönemde marjin işlemlerini de yine Cobinhood üzerinden yürütebilirsiniz. 

Şu an ETH ve BTC ile iki pariteye sahip PLY işlemleri için aşağıda yer alan linkleri kullanabilirsiniz.

Bu yazı vycl tarafından yazılmıştır. İzinsiz kullanılması yasaktır.

0 Paylaşımlar

948total visits,6visits today

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir